kalendarze na bloga

Centrum Terapii Uzależnień Duchowych
czwartek, 14 sierpnia 2014
PÓŁROCZNA KABALISTYCZNA SZKOŁA TAROTA


Nabór do II emisji Szkoły: listopad - grudzień 2018 r. 

Poczatek zajęć - styczeń 2019 r.  

Informacje o naborze, zasadach płatności, miejscu zajęć już wkrótce

Program zajęć - link

czwartek, 27 sierpnia 2009
KURSY, SZKOLENIA, DORADZTWO

.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o prowadzonych przeze mnie kursach, lekcjach indywidualnych, konsultacjach lub terapii, kliknij w informujący o tym baner. W ten sposób trafisz na moją stronę www.jws.net.pl  Stamtąd możesz przejść na internetowe strony organizatorów moich kursów. Przejście do nich dokonuje się po kliknięciu w baner kursu lub umieszczony pod nim link.

.

Wróżby, kursy i lekcje indywidualne nauki tarota udzielane bezpośrednio lub przez skype 

TAROT MAGÓW WZNOWIONY!!!Zamówienia, kupno talii, kontakt z Wydawcą

link

WIDZIALNE NIEWIDZIALNE
Autorski program Jana Witolda Suligi w Rodin TV
 Chcesz posłuchać? - linkwtorek, 28 marca 2006
JAN WITOLD SULIGA - NOTKA BIOGRAFICZNA I INNE INFORMACJE
Etnograf, antropolog kultury, tarocista, doktorant Ranchi University, Bihar, India. Od dwudziestu pięciu lat zajmuje się tarotem i kabałą. Pisarz, autor książek poświęconych symbolice tarota oraz ezoterycznych tradycji Europy i Azji. Jego książka „Tarot, karty które wróżą” była pierwszą, oficjalnie wydaną w Polsce po upadku komunizmu publikacją na temat tych kart.
sobota, 11 lutego 2006
CENTRUM TERAPII UZALEŻNIEŃ DUCHOWYCH

.

Centrum Terapii Uzależnień Duchowych ( CTUD ) jest nieformalną, prywatną placówką o terapeutyczno-szkoleniowym charakterze, otwartą dla tych wszystkich, którzy realizując swoje duchowe zainteresowania potrzebują pomocy w rozwikłaniu związanych z tym problemów oraz wyjaśnienia natury paranormalnych doznań i zjawisk z jakimi się zetknęli, a które znacząco wpływają na ich życie. Będąc instytucją całkowicie niezależną i nie związaną z żadną duchową czy religijną „opcją” CTUD zajmuje się szkoleniami oraz szeroko pojętą profilaktyką i terapią mającą na celu niwelację toksycznego wpływu na ludzką osobowość wszelkiego rodzaju duchowych praktyk...

Jeśli interesuje Cię Centrum Terapii Uzależnień Duchowych kliknij na powyższy baner lub ten link